Suite Casa Cachoeira
Det bekväma hotellet Suite Casa Cachoeira Paraty är beläget bara 400 meter från Ranchos strand och ungefär 5 minuters gångavstånd från Praia do Meio. Det finns också en parkering.
Gästerna hittar Praia das Laranjeiras inom 7 km från detta hotell. Pedra que Engole kan också hittas inte långt från det bekväma hotellet.
De har ett privat badrum.
De närliggande restaurangerna inkluderar Prazeres da Gulla, som ligger ungefär 5 minuters gångavstånd från Suite Casa Cachoeira i Paraty.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
På rummet
- Gratis toalettartiklar
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🚗
Kan jag parkera min bil i närheten av hotellet Suite Casa Cachoeira?
Hotellet Suite Casa Cachoeira erbjuder gästerna parkering. - 🕗
Vilken tid checkar man ut på hotellet Suite Casa Cachoeira?
Gästerna på hotellet Suite Casa Cachoeira måste checka ut till 12:00. - ❓
Får vi ta med våra husdjur på hotellet Suite Casa Cachoeira?
Ja, husdjur är tillåtna på hotellet Suite Casa Cachoeira.